Collection: WORKSHOP

1 to 1 workshop or group workshop teaching at your home or office . 
We will teach you by flavour or function. 
And we are happy to customised the special workshops for you or your loved ones. 
contact us to talk more !

1 product
  • Create Your Own' Handmade healthy snacks bars Workshop 個人化營養零食條工作坊
    Regular price
    $420.00
    Sale price
    $420.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Hi there

Welcome Guest
We typically reply within minutes
James
Hello! James here from Support team,this is sample text. Original text will display as per app dashboard settings